Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

Otázka: Ahoj. Rád si tady počtu. Ptám se kdože vymyslel tolik různých jazyků. Já se domluvím verbálně pouze s 20 mil. lidí. To je smutné né? ps: až budeš zakládat farmu podobně smýšlejicích dej vědět...

Odpověď: Jazyk je spojen se chtěním nikoliv s dáváním. Když něco dáváš není třeba slov, ale když něco požaduješ... tam už potřebuješ slova. No a díky jazyku se dají krásně lidi ovládat. Stačí abych dal před nebeskou bránu ceduli vstup zakázan... a 99% duší skončí v pekle.

až budeš zakládat farmu podobně smýšlejicích dej vědět...

Tak to je nás už celkem dost. Zajímalo by mě kolik lidí by do toho celkem šlo. Sám člověk nezmůže nic, ale když se dá do kupy tisíc lidí... tak to už je velká síla. Jednak kupní a jednak duchovní. Pevně věřím, že díky dnešní sociální politice se tento počet rozroste. Něco napíšu o tomto projektu později. Zatím můžete posílat jen jména jako na petici. Stačí napsat heslo projekt Radostný život mezi nebem a zemí a za tím jméno třeba Kamil. Vyčlením tedy zvláštní sekci, kde to trochu rozvedu a postupně budu přidávat jména. Uvidíme jaký bude ohlas.