Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

Otázka: Papež nedávno prohlásil, že Bůh se od lidstva odvrátil, že prý se nemohl dívat na jejich zlé skutky. Je to pravda?

Odpověď: Papež se asi zbláznil. Zajímalo by mne jaký má recept na to aby se Bůh k lidem zase vrátil. Možná trochu víc chodit do kostela? Spíš bych tu větu překroutil na to, že se lidé odvracejí od církve. Není divu lidem začíná docházet spousta věcí. Jsme teď přeci ve věku kdy se hýbají ty ledy. (úsměv) Lidé nemají čas... jsou tak vytížení, že ani do kostela nemají čas. No to se asi brzy vlci začnou o ovečky prát. Církev nemá dnes už autoritu. Máme tu knihy a guruy. Máme tu léčitele a věštkyně, máme tu astrology. Boží slovo se dá koupit na každém rohu. Turistické mapy dimenzí a astrálních světů, poselství z hvězd, neuvěřitelné zážitky. No podívejte se třeba na tento seminář, který slibuje, že si prakticky ověříte a zažijete nové Diamantové záření, léčivé a uzdravující barevné paprsky Světla Lásky, Pravdy, Moudrosti i Vůle, zjistíte jejich obsah a detailní průběh v mnohorozměrném energetickém poli a fyzickém systému smrtelného člověka typu Adam Kadmon, objevíte a zažehnete Individuální Paprsek Logu, objevíte a zažehnete Individuální Trojplamen Boží Přítomnosti, v principu transformace vstoupíte na vlastní stezku Uzdravení, v principu transmutace vstoupíte na vlastní stezku Dokonalosti, v principu transfigurace vstoupíte na vlastní stezku Nesmrtelnosti a jak jinak přednášky doprovází 'hudba sfér'. To je co! Pánečku. Ale všimněte si že vše je individuální a vlastní. Individuální Trojplamen Boží přítomnosti... to je pánečku absurditka. Kde ti lidi na takové věci chodí. Individualita, vlastnictví a touha po jakémkoliv zisku... to je přeci peklo samo.

Kůůůůůůůpte si vstupenky do peklááááááá.... přichází doba ledovááááá. Zažehněte plamen pod svým kotlem včáas... bude vám pak téééépleji.

Ale co může dnes lidem nabídnout taková církev? Církvím už odzvonívá. Nyní je tu byznys. Bůh se od lidstva nemůže nikdy odvrátit. Ani lidé se nemohou odvrátit od něho. To nejde. Lidé mohou jen zapomenout....

Představte si že v Anglii to vzali lidé do svých rukou. Začali se modlit k Satanovi. Věří, že když se od nich Bůh odvrátil, tak se snaží aspoň uctít Satana a přimět ho k tomu aby se světa ujal. No nedělám si legraci. Této myšlence propadlo Anglii přes 20% lidí!!!! Takovou slepost to se jen tak nevidí. Začínám si tu připadat jako Mikymaus!!! Jsem zvědav kdy se ti poseroutkové někdy odváží ujmout se světa sami. Kdy se konečně odváží přestřihnout své provázky a příjmout odpovědnost za svůj život. Když není loutkař, tak neví co mají dělat! A to prý usilují o svobodu!!! Prd. Jim jde jen o trochu propracovanější otroctví.... Zpráva pro všechny entity a démony: NA ZEMI JE NEDOSTATEK BOŽSTEV. SMRŤOPISY PROSÍM POSÍLEJTE I S FOTOGRAFIÍ DO ANGLIE. POKUD NEUMÍTE PRACOVAT S LOUTKAMI NEVADÍ. MY SAMI BUDEME SKÁKAT KDYŽ NÁS POVEDETE. ZA ODMĚNU VÁM PAK SVĚŘÍME OSUD NAŠICH DUŠÍ I CELÉ ZEMĚ!