Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

Otázka: Mistře chtěl bych se něco dozvědět o hadí síle a jak ji probudit. děkuji

Odpověď: Ahoj. Proč chceš probudit hadí sílu? Znám spoustu mistrů a o hadí síle se zmiňuje jen jeden. Zřejmě je velice produktivní a zamořil tu území. Hadí síla nemá co dělat s osvobozením. Můžeš ji deset let pěstovat a nedosáhneš svobody. Kdyby si však stejnou dobu vynaložil stejné úsilí k osvobození, byly bys mnohem dříve v nirváně. Možná rok, dva možná pět. Záleží jen na opravdovosti úsilí.

Pěstuj vhled do pomíjivosti, neusiluj o zisk. Ať už je to třeba ve formě hadí síly. Neboť z této žádostivosti ega se budeš muset znova zrodit v utrpení. Pozornost v tady a teď je zcela něco jiného než cvičení vizualizace k probuzení čaker i hadí síly. Buddhové si nikdy nic nepředstavovali a varovali všechny před touto pekelnou cestou.

Hadí síla není nic moc. Skutečně osvobozený mistr je stokrát mocnější a i když budeš mít hadí sílu, on ti ji zavře abys nebloudil po falešných cestách. Chceš-li být skutečně mocný, mocnější než Bůh a všichni čarodějové a hadí mistři na světě... vzdej se všeho. A začni tou nejkratší a nejtěžší cestou. Vzdej se zisku i sebe sama! S ostaním si nedělej hlavu, protože v momentě kdy splníš druhý krok je celé dílo dokonáno. Pak budeš mocnější než všichni Bozi a mocnější než smrt. Prostě jim zmizíš z dohledu a ani pomocí velkých a mocných kouzel tě smrt ani Bůh nikdy neuvidí tedy ani nenajde. Aby tě mohli trestat a začarovávat musí nejprve o tobě vědět. Zmiz jim z dosahu jejich schopností.... to je moc, to je síla. S tou si ani nejvyšší Bůh ani Ďábel neporadí.

Obyčejná Nula