Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

Otázka: Nazdárek má cesta k ducho začla, když koukal tváří tvář smrti, od té doby je mím velkým pomocníkem, vždycky když se zní vzdálím tak mě pěkně kopne. Najednou se ve mě začly objevovat myšlenky vesmíru, tak mým přáním bylo vzpomenout si odkud jsem přišel, nečekal jsem, ale ta odpověď byla pěkně dlouhá a ještě dlouhá je. Prosím odkud poházíš? Já jsem s ORIONU. S láskou mara.

Odpověď:

Nazdárek má cesta k ducho začla, když koukal tváří tvář smrti, od té doby je mím velkým pomocníkem, vždycky když se zní vzdálím tak mě pěkně kopne.

Co je tvým pomocníkem? Cesta nebo smrt? Kdo tě nakopne? Podle toho co píšeš máš na mysli svou cestu. Cesta tě nakopne. Hm. No ono je těžké postavit se egu a zapřít sám sebe.

Najednou se ve mě začly objevovat myšlenky vesmíru, tak mým přáním bylo vzpomenout si odkud jsem přišel, nečekal jsem, ale ta odpověď byla pěkně dlouhá a ještě dlouhá je.

Myšlenky vesmíru jsou jistě vznešené myšlenky. Taková mysl musí být naprosto nad věcí. A zkusil ses někdy dostat i za tento vesmír. To tě ani nenapdlo... hmm to v mé mysli je mnoho vesmírů ne jen jeden, a taky tam jsou všechny odpovědi i všechny otázky ze všech galaxií. Vzpomenout si odkud jsem přišel... no to je skvělé. Už tato otázka vychází z iluze z nesprávného vhledu. Jak bys na ni mohl dostat pravdivou odpověď? Když se lež ptá na lež?

Prosím odkud poházíš? Já jsem s ORIONU.

Orion hm... a nejsi nahodou i z Plejád nebo Andromeda? Schválně kolik souhvězdí znáš? Orion to je čokoládová hvězda... veliká hvězda, zlatá hvězda... to je ale domeček. Jsi tedy dítě hvězd. Prima. Kdo se tím dnes může pochlubit? Kde existuje Orion? Jen v lidské mysli. Tam vznikl Orion. Co když se na jiných planetách kde bydlí ufoni říká tomu souhvězdí úplně jinak? Zaráží mě, že všechny planety mají náš lidský název, ať to jsou Plejáďané nebo duchové nebo poslové jiných dimenzí, všichni používají zaběhnuté lidské označení. Které není starší než 150 let. Orion je však jen fikcí... pár písmen, celé souhvězdí je jen výplod fantazie. Člověk spojil 5 hvězd A B C D E a nazval to Orion. Jiní tvorové spojili hvězdy C D G A a mají z toho souhvězdí Gomo. No a tak je pak problém najít odkud vlastně si. Kdo ti to řekl? A jakým jazykem. Třeba v jazyce toho sdělovatele znamená Orion něco jako prašivé místo. Nikoliv souhvězdí.

Takže je to celé zapeklitá věc, a ty nic nevíš. Proto kdybych ti řekl že jsi z Marsu budeš mi věřit. Ale pravdou je, že ty nejsi. Tady tyto stránky slouží k tomu aby bylo ego rozpuštěno víš. Takže tady ti nikdo tleskat nebude. Tu se ti mnozí jen zasmějí. Tu tvé nadšení nikdo nesdílí. Ale i tak ti děkujem, kdykoliv uslyšíme Orion, vzpomeneme si na to jak to máš daleko domů. Bude to jistě dlouhá cesta...

S láskou mara.

S láskou... to je pěkný paskvil. Nejsi ty náhodou převlečený Mára? V každém případě, jsi si hodně pomohl. S takovou minulostí to se to musí žít. To je pak pravá láska hned k mání. Máš ji hodně, nabízíš ji, prodáváš ji, kupuješ ji? Pověz kde se dá sehnat, abychom i my mohli říct že láska je s námi. Hlavně s NÁMI. Trochu si tu ještě počti. Já si dám trochu Orionu na svačinu.

A ještě si neodpustím rýpnout. Podívejme se na tento obrázek.
Dejme tomu, že my pozorujeme souhvězdi z bodu A, tedy že vidíme malý vůz ze Země tak jako je znázorněné na obrázku vlevo. Ale pozorovatel v bodě B, třeba Plejáďané, už vidí tytéž hvězdy třeba tak jak ukazuje obrázek v pravé části. Takže tyto hvězdy které nám pozemšťanům dávají smysl, Plejáďanům už smysl nedávají. To je jedna věc. Další je, jak mohou Plejáďané vědět, že jsou ze souhvězdí Plejád? To by museli nejprve juknout do našich astrologických map. A najít svůj domov, což je zase problematické, protože tam kde je pro nás sever, pro ně může být východ, nebo Kokmao. To by někdo musel určit kde je východ a kde západ ve vesmíru, protože my se tady řídíme podle našeho magnetického pole Země, ale podle čeho se řídí jiné civilizace, asi zase podle magnetického pole své planety. Takže je to ve vesmíru pěkný chaoz jak vůbec držet nějaký kurz. To by se musel zmapovat vesmír k nějakému vztažnému bodu, ale to je taky problém, protože my neznáme hranice vesmíru a tak by se museli nejprve všichni obyvatelé domluvit na vztažném bodu aby se vůbec mohli nějak navštívit. A to pomíjím všechny možné zakřivení prostoru. Takže poletíte uvidíte cíl a pak ho pár světelných let vůbec neuvidíte. Jak k němu chcete doletět? Vůbec se divím, že si tvůrci sci-fi nelámou hlavu s navigací ve vesmíru. Kompas tam asi bude naprd... podle čeho tedy? Nabrat Kurz Země nebo Plejády pokud se necházím někde ztracen ve vesmíru? Hm? Dále my máme svou sluneční soustavu a mléčnou dráhu. To je naše galaxie. Ale v jakém souhvězdí se nalézá? Hm? To nikdo nedokáže určit, protože, by musel odletět hódně, hodně daleko... takže prosím pány Plejáďany aby nám vysvětlili, jak přišli na název svého souhvězdí, když se nám ohlásili jako Plejáďané, a aby nám sdělili v jakém souhvězdí se nachází na jejich astrologických mapách zase naše sluneční soustava. Případně by mohli poslat i obrázek nebo aspoň popsat jak to souhvězdí od nich vypadá. Abychom věděli, zda se nepodobá půdorysu dámského přirození. Mockrát děkuji a těším se brzkou na odpověď.

To by tak bylo vše, jinak kdo má zájem mluvit s Plejáďany může juknout na www.universe-people.cz, a podívat se co všechno se dá v lidské mysli splácat dohromady a čemu uvěří miliony lidí. Náš Kristus je totiž zřejmě vesmírná hvězda č.1!

Obyčejná Nula

Nazdárek to co jsi napsal bylo poučné, jako bys mě zmačkal a zahodil.

Kde se odehrálo to zmačkání? O žádném nevím :-).

Příště řeknu jsem dítě hvězd, které se probouzí ke světlu boží.

Tak to jsi daleko od pravdy. Třeba právě hvězdy jsou tvé děti. Co ty víš :-). Dal si jim i jména. Odkdy by mohlo dítě určovat jméno rodiče? Ne. To vždy rodiče určují názvy dětí. Jsi uvězněný v hranicích... stále jen ty a tvůj vesmírný prostor. Už by ses měl trochu povznést dál. Vesmír je jen hračka omezených mozků... Teprve tam daleko daleko za poslední hvězdou posledního vesmíru, tam právě začíná to správné dobrodružství pravé prázdnoty.

Ten konec, kdy mluvíš o lásce mě v srdci trochu zabolelo, vždyt láska je promě vším a pro všechny, kam chodím tak jí rosévám aby, pomohla zde na zemi otevřít boží království, neni to pro mě jen slovo, ale pocit sjednocení a mím záměrem je, aby zde zvítězila nad strachem s oddělení.

Ó... děti zatleskejme. Naučené to má hezky viďte. Láska je pro něj vším... no někdo letí na heroinu, někdo na lásce, někdo na penězích. Každý si může vybrat v jakém kotli se bude smažit. To má hned pak člověk starostí aby o to své vše co má nepřišel, aby mohl sklízet musí však sadit, aby mohl vyhrávat musí závodit, aby mohl brát mzdu musí odvádět výkon či pracovat. Je to mamon typu víc a víc. Víc to znamená zisk. Víc je však peklo stálé nespokojenosti. Určitě tu máš nějaký ukol že? Je třeba více lásky a ty jsi hlavní hrdina. Prozraď nám tedy kdo je režisér téhle hry.

Tak mě napadá vtip... baví se dva zavraždění v pekle a ten jeden říká já jsem byl zabit nejdražší kulkou na světě vyrobenou z nefalšovaného diamantu. Ten druhý na to... to nic není, to já byl zabit kulkou z velké lásky. A hned se mu smažilo příjemněji... nyní se smažil dokonce rád... protože vedle byl už někdo horší... a on byl v pekle přece nevinně. Jako beráneček.... Páni čerti přitopte pode mnou a nepřestávejte dokud se mi neobjeví stigmata! Pak budu nepřekonán, pak tu u vás zůstanu, neboť stigmata mi zaručí slávu. A sláva... je jedno kde, jestli v nebi nebo v pekle. Nebeská sláva mi nyní může být ukradena, když mí uctívači jsou tady. V nebi by mě nikdo za stigmata neuctíval. Tady jsem však NĚKDO!

No a ty jsi dítě hvězd... znají tě obyvatelé Orionu. To jsi teda populárnější než Michael Jackson. Hm... jsem zvědav kam až ego je schopné jít ve své vynalézavosti a snění.

Příště se tedy vedle posvátné lásky boží nepodepíšu, abych jí nepošpinil. K tomu ORIONU máš celkem pravdu, až nato že nevíš jaké mám zde poselství.

No jasně.... Kdybys neměl poselství, tak bys byl už dávno v nirváně. Ale poselství ti dává odpovědnost, individualitu. Jak však může nějaké "já" hovořit o lásce to ani nám v nebesích není stále jasné. Kde to "já" k lásce přišlo, jak se o ní jen dozvědělo, že by zase nějaký sv. kolega pouštěl hubu na špacír? Tak kluci kdo to byl! Podívejte co utrpení jste nadrobili... hubu na zámek a jazyk za zuby. Hoří nám teď kariéra křídel Andělských.

Jak ty říkáš někdo tomu říká podle toho jak si zamane ale, pro mne je to jen adresa energie, která semnou mluví a srz mne vnímá to tady na zemi. Ale moc ti děkuji za ten kopanec.

Takže ty jsi jen čidlo. Ale vnímat může jen ego. Pak je ten obyvatel tvé adresy energie velice velice egoistický, a používá tebe jako čidla k tomu aby zažíval jen sám sebe. Čidlo je jako smysl. Jako oko, nebo ucho. Takové smysly a čidla jsou základním nástrojem ega, protože bez nich by si nemohlo uvědomit samo sebe. Takže ty vlastně sloužíš peklu. Bez tebe by ten egoista na druhé straně přišel o totožnost. Ty mu dáváš tu totožnost, ty jsi jeho společník i čidlo. Tak jako oko vidí ruku, tak i ruka nahmatává oko. Když se tak stane, oko bude vědět "já jsem", i ruka bude vědět "já jsem" ikdyž je všude vesmírná tma. Takže vy dva jste se zřejmě dlouho hledali. Ale ty jsi jen takové malé zvířátko ve chlívečku které jde na porážku. Kolik má asi ten tvůj kamarádíček takových čidélek a živitelů? Tvá životní energie slouží jen jemu za potravu... ó jak sladká je pozornost davu... jak libá je sláva z úst naivních pozemšťanů... jak sami sebe ponižují a mne povyšují... protože neví nic o zákonech vesmíru.... neví nic o pravdě, neví nic o tom kým jsou.... mohu jim vládnout, mohu je řídit, mohu měnit dění ve vzdálené galaxii... jsem král vesmíru, nejdokonalejší bytost... to je pánečku žrádýlko. Mohu si hrát na Boha i když pozemšťanům nesahám ani po kotníky... obelstil jsem je... jsem fakt dobrý.

S láskou

Pořád lásku špiníš. Schválně... co zustane když zmizíš ty? Už nebude moci nikdo říct... s láskou.... Co tu na světě tedy zůstane? Když zmizíš ty i s tím tvým posláním a úkolem? Dávám ti tedy šlechetnější úkol: Zmiz a je po problému, zůstane po tobě jen láska. No a to je tvůj cíl ne? Cílem poupěte je zachovat a vybudovat květ... pro příští generace květů... cílem semínka je pracovat na zachování a budování stromu... předat úkol, učení a poselství v DNA příštím semínkům, podělit se s nimi na účasti ve velkém díle zalesnění planety. Ale k tomu je potřeba co? Aby zmizelo semínko! Semínko je tomu překážkou. Dokud tu bude pyšné semínko a jeho úkol, nikdy nevyrostou stromy. Ale zmizí-li semínko, umře-li, vzdá-li se sebe sama i svého zisku, pýchy a velké odpovědnosti, pak tu bude mnoho semínek a mnoho stromů. Takže zmiz, umři... a tvůj úkol se může začít realizovat sám. Dovol konečně Bohu aby to rozjel. Zatím ho nechceš pustit k veslu, protože tvůj úkol ti dává důležitost. Proto je sobectví a pýcha velkou překážkou ke království Božímu. Jak může milovat člověk strom a zároveň ho napravovat? Kroutit, prořezávat a dělat z něho bonsai! Takový člověk nemiluje stromy protože jim nedává svobodu! Stejné je to tak i s lidmi, kteří ve jménu "lásky" páchají to největší zlodějství svobody, když se snaží napravovat svět! Láska plodí lásku. Kdyby dnes všichni duchovní lidé nechali být svět světem... stane se zázrak... zavládne mír a láska. Takto je tu však boj a nenávist! Nenávist vůči zlu se nazývá láskou vůči Bohu. Slepecké brýle a bílou hůl takovým lidem dejme, jinak spadnou všichni do jámy. Vědí prd a tak je Satan snadno pověřil úkolem pro své dílo zkázy.

Obyčejná Nula