Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům. Pokud chcete zaslat mistrovi otázku pište na email guru@oslikuv.net nebo pokud máte lepší prohlížeč zkuste kliknout přímo sem. Pokud budete psát nezapoměňte upřesnit sekci abyste pak věděli kde najít odpověď. Zároveň vás prosím o trochu strpení tak den až tři než se odpověď objeví.


  Rozloučení

Tyto stránky uzavírám, protože mě rozptylují a stojí mě dost peněz. Musím zpřetrhat všechny pouta s tímto světem, odejít až za mysl. No ale když se neustále zaobírám vámi, pak to není možné. Možná se později vrátím, ale to už bude jiné kafe. Je zde pár kopanců to přiznávám, ale nechávám je zde. Protože to je jako s žebříkem. Nahoru se kráčí po příčkách každá příčka je důležitá. Bez ní by nebylo možné postoupit. Proto mnohým to pomůže. Nyní již mám dostatečný rozhled. A proto pokračuji v lezení. Dál už je to cesta jen pro jednotlivce. Až doposud jsem se věnoval společnosti a snažil jsem se ji pomoci. Nyní budu k dispozici jen těm, kteří to myslí vážně. Lidstvo je ztracený případ. S ním bych nikdy nedolezl až nahoru. Je zde totiž mnoho slídilů co jsou jako ovce do všeho cpou svůj čumák a od všeho okusují jen něco... takové ovce jen slepě následují. Ale aby se člověk osvobodil, musí opustit nakonec i roli pastýře, protože je vězněn ovcemi. Kristus to udělal velice rafinovaně. Je nutno vzdát se vší připoutanosti, protože to vše může být vždy použito k tomu aby mě to zastavilo a vrátilo zpět. Opustit všechno, všechny vztahy, všechny zisky a pocty, všechno to zabít, všechno zabít, každý vzruch v mysli, každý požitek i strast, všechny vzory a cíle, nic se nezmí dostat mezi mne a nirvánu. Nic nesmí narušit tento mír. Byl jsem již blízko, avšak naletěl jsem, ztratil jsem to, nyní poučen z této chyby neskončím jen tak rychle. Závisí na tom všechno a tedy nic.

Celé stránky si můžete stáhnout v ZIP archívu ZDE. Po stažení souboru jen určete složku, do které se má obsah archívu rozbalit.

PS: Pro opravdové žíznivce a hledače jsem něco napsal ZDE.

Obyčejná Nula


Pokud chcete zaslat mistrovi otázku pište na email guru@oslikuv.net nebo pokud máte lepší prohlížeč zkuste kliknout přímo sem. Pokud budete psát nezapoměňte upřesnit sekci abyste pak věděli kde najít odpověď. Zároveň vás prosím o trochu strpení tak den až tři než se odpověď objeví.


[ Zpět na sekce ]screen.width