Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům. Pokud chcete zaslat mistrovi otázku pište na email guru@oslikuv.net nebo pokud máte lepší prohlížeč zkuste kliknout přímo sem. Pokud budete psát nezapoměňte upřesnit sekci abyste pak věděli kde najít odpověď. Zároveň vás prosím o trochu strpení tak den až tři než se odpověď objeví.


  Království lži

Tak jsem byl včera na sociálce a byl jsem napaden z příživnictví. Bylo mi vytýkáno, že prý jestli se nestydím žít z cizích peněz. A protože již mám dost lidské sleposti, zveřejňuji tu dialog spravedlnosti.

Tak já pry žiju z cizích peněz. No to je gól. A z čeho tady žijete vy milé dámy? Nežijete snad i vy z mých peněz? Když zmizí nezaměstnaní, vrátíte se do kravína, protože už nebudete mít práci. Opravdu to chcete? Tak běžte nikdo vás tu nedrží.

Já hraju jen vaši hru. Já jsem jen váš výtvor. Vy jste mě vychovali, vy jste tady vytvořily tyto podmínky, abyste mohly jen sedět a popíjet kafe zatímco jiní pracují. Nevím zda-li máte prémie za snížení nezaměstanosti. Ale asi ano, protože jinak nechápu jak můžete být tak slepí, abyste se samy připravovali o tuto práci.

Sice o mně lidé říkají že jsem divný, že nejsem normální, že jsem blázen. Dobrá, pokud je vrcholem národní ekonomiky abych si kupoval svou práci od cizích, abych byl jen otrok západních nenažranců, pak jsem blázen a ti nahoře jsou géniové. Proto podívejte se kolem sebe, jak to ti vaši géniové za 15 let vybudovali k rozkvětu. Kam se poděly jejich sliby. Dali nám královské slovo a nedodrželi jej. Prodali nás jako otroky. A já nejsem blázen abych byl jen otrok.

Vy jste mě vychovali a dali mi inteligenci. A ta inteligence vidí, že čím více budu pracovat tím víc se na mě nabalí úředníků. Takže jsem sám proti sobě. Blbý dělník je holt zlatý důl.

Navíc jsem sám a svobodný. Vy po mě chete poplatky a proto mi musíte dát peníze. Platíte jen sami sobě a já jsem vinnen? Jsou otcové rodin, kteří potřebují práci mnohem více než já. Těmto rodinám byste museli vyplatit mnohem větší sociálku. Už by to nebylo jen 3 140 Kč. Já jim uvolnil místo, já nepotřebuju 16 000 na výplatu. Tímto jsem učinil dobrý skutek a státu jsem UŠETŘIL! Už nemusí vyplácet těmto rodinám pět a více tisíc, už vyplatí jen mě 3 140. Já však obratem toto vezmu, zaplatím nájem, elektřinu, telefon a zbyde mi necelých tisíc korun. Takže vám zase přes 2000 vracím. To je vaše hra a já ji hraji poctivě. Nemohu za to že má inteligence a mé srdce je dobrotivé. Pokud mi chcete cenzurovat myšlení, nebo pokud nechcete abych tu byl. Tu máte nůž a zabte mě. Prosím... Když mi nedáte peníze, nemám z čeho platit, pak mě ovšem nesuďte. Neboť peníze v přírodě nerostou.

Dejte mi pozemek bez daně z nemovitosti a máte ode mne klid. Já si tam sednu a umřu hladem. Neboť jsem duchovní. A učení mistrů praví. Jednoduchý oděv a jednoduché jídlo. Vymoženosti nepotřebuju, protože čím víc mám tím víc platím. Tím větší vězení zakusuji, tím větší vydírání musím snášet. Denně slyším nadávky pracujících... prý dokud člověk neumře nedají mu ani v sobotu pokoj!

Nejsem hlupák. Usiluji o dosažení svobody. A vy pořád nade mnou máváte jakýmsi bičem a hrozíte mi a vydíráte mě. Myslíte že mě to baví, ale hraju vaši hru. Vy jste si ji ve své nenažranosti vymysleli a já jsem našel řešení. Já jsem spokojen i s tím málem. To vy jste všechno zabrali. I zvířata jsou svobodnější, jsou osvobozeni od vašich poplatků. Neboť jen vůl a osel makají pod bičem na hospodáře. Ani koza, ani ovce ani slepice nejsou tak blbé. A já nejsem vůl ani osel. Ja budu tou kozou.

Jsou tu lidé, kteří dřou od nevidím do nevidím. Dřou aby se ostatní mohli zmocnit jejich práce a rozkrást ji. 15 let se tu maká i za prachy, pro které by ani ukrajinec nehnul brvou. A národní hospodářství? Je toto rozkvět? Kam se podělo 15 let tvrdé práce? Tak pokud to drží v rukou ti géniové, pak já jsem blázen a nechte mě být. Dejte mi důchod, pečovatelku mám. A máte ode mne klid. Nečiním žádné potíže, jen si s váma hraju tu vaši hru. Nechci vyhrát a to vás žere. Nedonutíte mě abych sloužil takovému bahnu jež zaprodalo duši Ďáblu. Nenechám se pošpinit vašimi hříchy. Veškerý čas věnuji cvičení pravé cesty.

V poslední době mám dost problémů s inteligencí. Třeba u soudu jo. Svědek přísahá na Bibli, že bude mluvit pravdu a nic než pravdu a k tomu mu má pomáhat Bůh. Tak to je pěkná hovadina, protože ani jeden výrok v tomto světě nemůže být pravdivý. Enstein se směje se mnou, nad touto absurdní přísahou.

Dobrá uvedu malý příklad. Vezmu tedy Bibli a zeptám se tuctů lidí co to je, s tím, že musí říct jen čistou pravdu jinak půjdou do vězení. Někdo řekne kniha, někdo Bible, někdo písmo svaté, někdo Slovo Boží, někdo trochu papíru a inkoustu, někdo vyjmenuje chemické složení, někdo řekne zhmotnělá energie, mrtvé stromy, výrobek tiskáren a je ještě mnoho možných tvrzení.

Tak a teď mi velké soudní hlavy řekněte kdo lhal a kdo mluvil pravdu. Ať vím koho zavřít a koho pustit? A já vám říkám, že všichni lhali. Ale to vám blbcům těžko vysvětlím. Takže naplňte věznice sami sebou.

Dále. Zeptá-li se soudce třeba. Znáte toho muže? Já nemohu odpovědět. To prostě není možné. Inteligence mi to nedovoluje, protože otázka není úplná. A vězte mi že není otázka na níž by se dalo pravdivě odpovědět. Není taková otázka. NENÍ!

Co je to poznání? Jak se děje. Poznáváme zkrze smysly. Na základě zraku posuzujeme shody, řekneme toto je tlusté, šedivé toto je soudce a toto je zarostlé, chudé a to je tedy obžalovaný. Na základě sluchu slyšíme toto je takový hlas a toto je takový hlas. Toto je soudce a toto je obžalovaný. Na základě čichu poznáváme toto smrdí kolínskou a toto potem a hospodou. Toto je soudce a toto je tedy obžalovaný. Na základě hmatu zjišťujeme toto má fousy a je chudé postavy a toto má pleš a je tlusté postavy. Toto je soudce a toto je obžalovaný. Na základě chuti poznáváme, když olízneme dva zkoumané objekty toto je soudce a toto je obžalovaný. A na základě mysli posuzujeme toto je judr a toto je pan. Toto je soudce a toto je obžalovaný.

A teď mi řekněte páni soudci jaký stupeň poznání máte na mysli. Mnohé manželské páry spolu žijí 20 let a ještě se neznají. Kdy je poznání úplné, když se vše může stále z minuty na minutu(a to jsem tisíckrát předimenzoval dobu) měnit? Obžalovaný se převlékne, oholí, navoní, vystuduje školu, stane se soudcem... a soudce spáchá trestný čin a hned od další minuty může být považován za obžalovaného? Jeho mysl se mění 1000 krát za vteřinu? Během mžiku vyvstane nápad a stane se z něj terorista. Jak mohu tvrdit že ho znám!

Odpovědět není tak jednoduché. A já protože vy můžete všechno co řeknu použít proti mně a celý váš prohnilý zákon stojí na slovíčkaření, musím, já opravdu musím pečlivě zkoumat a zvažovat svá slova, aby byla spravedlnost zajištěna. Ale přísahám vám, že nic než lež nemohu říct.

Podívejte např. Slyšte lidé řeknu lež: "Soudce je vůl." A soudce na to... "To je úrážka soudu!" Vidíte? Já jsem řekl lež, a vy jste z toho udělali hned pravdu. Vždyť se sám v tom nevyznáte. Jak mohu být souzen, když jsem předem řekl, že to co tvrdím je lež? Vy soudíte jen za pravdivé věci, za věci skutečné, za věci myšlené opravdově.

Kdybyste soudili za lži, pak byste třeba museli obžalovat všechny ty jež šíří vtipy a poplašné zprávy typu, blíží se epidemie, nechte se očkovat. Což je zajímavé, že vakcína je jaksi podezřele rychle vyrobena a nakoupena dřív než epidemie propukne. No nezlobte se na mě, ale to mi smrdí jen kšeftem. Dále když vidím reklamy a plakáty. Ať už politické nebo jiné. Samá lež. Třeba z obchodu jo. Naše původní cena byla 15 000 nyní 12 000 a tučně ušetříte 3000. A já se ptám kolik ušetřím? Odpověď je -12 000. Byznys pracuje jen na třech principech. Bu bu bu, ale já mám řešení, pak hele jak jsem zlevnil a snažím se vám vyjít vstříct, popř. u mě máte něco zdarma, ikdyž vše je v ceně ale pss. A pak vyhráli jste, ale musíte si koupit. Proto tu lež a lest kvete. Lež je legální. Proto ti jež lžou jsou u soudu nevinní a ti jež kritizují lhaní jsou umlčení. A já se svou inteligencí vidím, že vše je prohnilé, naprosto prohnilé. Je to tu králoství samých bláznů i se všemi soudy a autoritami... velký Babylón pokrytectví a lži, lži, lži a jen samé lži. Zřejmě jsem blázen nebo osvícený. Ale protože většina jsou blázni... je normální být šíleným bláznem, a tak ti normální a zdraví ti osvícení jsou považováni za blázny a pomatené. Dejte mi důkaz :-) rád se pobavím. Kdo z vás se chce změřit z inteligentním člověkem? Vždyť vy vůbec nic nevíte... pchá cha cha. Jen si myslíte, že to co jste přečetli je vaše... vaše.... vaše... vědění vaše moudrost... pchá cha cha. Ať je to zákon, nebo etiketa, nebo kdoví jaká kniha... hromada černého nic ve vaší hlavě... nic nevíte, nic, vůbec nic, proto tvoříte aspoň lež, věřit lži je mnohem jednodušší a dá vám to sice mnoho let práce ve školách, ale získáte si postavení. Pravda je vaši černou noční můrou. A já jsem nepřinesl na tento svět pokoj, ale meč! Meč, který odsekne všechny vaše lži. Protože jen ten kdo věří lži je otrokem. Pravda osvobozuje i od lživé smrti. Protože není života a není ani smrti. Ale to vám nevysvětlím. To byste se museli nejprve probudit... halóóóóóó blázni budíčééééék.

Obyčejná Nula


Pokud chcete zaslat mistrovi otázku pište na email guru@oslikuv.net nebo pokud máte lepší prohlížeč zkuste kliknout přímo sem. Pokud budete psát nezapoměňte upřesnit sekci abyste pak věděli kde najít odpověď. Zároveň vás prosím o trochu strpení tak den až tři než se odpověď objeví.


[ Zpět na sekce ]screen.width